Veshje per femra dhe meshkuj

Shitet nga: Devid 16 Nën 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Unisex
Shiten 3 manekina si dhe veshje per femra dhe meshkuj ne total 485 artikuj dimer dhe vere qe perfshijne:
PER FEMRA - 2 Manekina
Bluza, Pantallona dhe Strece, Xhinse, Xhaketa, Funde, Fustane dhe Intimi te ndryshme. Kepuc klasike dhe atlete numra te ndryshem.
PER MESHKUJ - 1 Manekin
Bluza, Pantallona, Xhinse dhe Xhaketa.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim