Bluze sportive e Barcelones. Nr 10 Messi

Shitet nga: Ilir 08 Qer 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Për meshkuj
Fanelle sportive e Barcelones e vitit 2014.
E blere 10 dite me perpara ne dyqanin sportiv te Barcelones tek plaça catalunya ne Barcelone.
E pa perdorur. eshte provuar vetem nje here.
Shitet sepse personit qe doja tja dhuroja ( babait) e kishte te vogel.
Masa e fanelles eshte XL.
Eshte blere 45.9 Euro.
Dhe e shes 35 euro, gati 30% me lire nga cmimi i blere.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim