Fustane per nuse , Vello

Shitet nga: Landi 21 Maj 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Për femra
Per arsye mbyllje aktiviteti shiten fustane per nuse .
Jane 14 fustane nga firmat me te njohura ne tregun e fustaneve per nuse .
Kryesisht jane te firmes MY LADY firma shume e njohur Angleze
fustanet jane shume pak te perdorur .

Bashke me fustanet jepen dhe kukullat mbajtese
mund te behet dhe nderim me makine .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim