Atlete te reja per meshkuj dhe femra

Shitet nga: Elisa vlore 07 Nën 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Për femra
Atlete, te reja, ne ngjyra dhe modele te ndryshme , per femra dhe meshkuj. Cilesi e garantuar :) Nqs ka demtim te mallit ateher ne ju kthejme perseri parat tuaja :) .. Nxitonii sepse jane me superr ultra cmim.. Kontaktoni ne nr tone te telefonit/celularit ose ne adresen e emailit.. Gjendemi prane jush ne cdo moment :)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim