Dylbi

Shitet nga: kevi 02 Tet 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Per te gjithe te apasjonuarit e sopotit te gjahut une kam nje pal Dylbi CARL ZEISS (JENA) VITI 1938 D.F 8 X 30
ME kodin e saj te vecant jan origjinale ne gjendje pune te interesuarit te kontaktojn flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim