Gardelina dhe ibrita

Shitet nga: emanuel 22 Krr 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 LEK

Komuna: Vlorë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
shes gardelina dhe ibrita me 30 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim