Siberian Haski 4 muajsh

Shitet nga: Kreshnik 02 Nën 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Vlorë
Kafshet shtëpiak : Qen
Ai esht nje haski shume i bukur i pajisur me librezat perkatese dhe shum i zgjuar.Shitet pasi skemi vend per ta mbajtur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim