QEN GJAHU

Shitet nga: emnor 28 Tet 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Kafshet shtëpiak : Qen
SHITET QEN GJAHU PER SHPEND,,,,CEMIMI I DISKUTUESHEM ( VETEM PER VLERESIME SERIOZE DHE GJATAR PROFESIONIST)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim