Bokse

Shitet nga: aurel 08 Sht 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 LEK

Komuna: Vlorë
SHITEN NJE PALE BOKSE KOLLONE PER DJ NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE.BOKSET JANE MARKE AMERIKANE COMMUNITY JANE 2 HERE 500 WHAT .KANE ARDHUR NGA ITALIA DHE SHITEN PER ARSYE TRANSPORTI JANE TE PA VENE NE PUNE .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim