Singer

Shitet nga: Lenci 19 Tet 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Pershendetje , shes nje makin qepese Marka SINGER ne gjendje shum te mir , makina eshte originale dhe eshte pothuajse antike .. per me shum kontaktoni .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim