Frigorifer U SHIT

Shitet nga: frigorifer 11 Gsh 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 EUR   160 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shitet frigorifer ne gjendje te mire pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim