Karroce femijesh

Shitet nga: Ilir 08 Qer 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 500 LEK

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes nje karroce femijesh ( bebesh) mbi 6 muajshe.
Karoca eshte shume pak e perdorur, vetem 3 muaj.
Ne gjendje te shkelqyer dhe pa as nje problem. Diku ne shtepi duhet te kem dhe katallogun dhe fleten e garancise.
Eshte blere gati 1 vit me parre dhe eshte perdorur per distanca shume te shkurtra 3 muajt e verres.
Nga cmimi i blerjes eshte bere gati 40 % zbritje. Arsyeja e shitjes per shkak mos perdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim