Komplete carcafesh,mbulesa dhe gjithcka me makine

Shitet nga: Qendistari Liljana Hametaj Vlora 08 Qer 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Ne ju ofrojme punime te vecanta me makine qepese si komplete carcafesh,mbulesa tavoline me peceta.piktura unike dhe gjithcka sipas shijes tuaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim