25 tavolina te larat dhe 100 stola

Shitet nga: nardi 16 Dhj 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
25 tavolina t larat dhe 100 stola te lart te pershtatshem per mbremje festive ose per club, jane perdorur vetem 2 net per festen e vitit te ri,, shiten per arsye mosperdorimi, te interesuarit mund t m kontaktojn ne numrin e cel ne cdo koh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim