12 kolltuqe dhe 6 tavolina

Shitet nga: Etdion Isufaj 26 Qer 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

799 EUR

Komuna: Vlorë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Jane te sapo ber , dhe te pa perdorur .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim