Trapezari + 6karrige dhe Kend per sallon.

Shitet nga: Kela Kapa 21 Tet 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Pajisje : Të tjera
Trapezari 90 X 160+40cm hapje +6 karrige me veshje lekure.Ngjyra eshte venge dhe ne gjendje shum te mire .

Kendi 220cm X 300cm + nje pupe dhe aty ku bashkohet kendi eshte minibar.Veshja e kendit eshte me zinxhir dhe lahen ne lavatrice.

Mobiljet jan bler para 2 vitesh tek Eagle Mobileri ne Tirane.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim