Mobilje te reja per dyqan veshjesh

Shitet nga: Endri 16 Dhj 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Pajisje : Të tjera
Shiten mobilje te reja druri per dyqan veshjesh.Mobiljet jane shume pak te perdorura dhe me nje cilesi mjaft te mire. Per me teper disponojme : rafte , tavoline me sirtare dhe vetrat xhami x bizhuteri , tavoline , dhome prove + pasqyr , mbajtese cantash aksesoresh etj . Cmimi i leverdisshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim