Kolltuqe ne gjendje shum te mir sob tavolin mezi..

Shitet nga: endrit aliraj 21 Sht 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 LEK

Komuna: Vlorë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
kolltuqe lekur nje tavolin mezi sobe e madhe nje frigorifer ariston dhe nje tavolin televizori
...munt te merni cfare te doni nga keto ... OKAZION
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim