Gjenerator

Shitet nga: Sokoli 25 Nën 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Shesim nje gjenerator me fuqi 9 kw ne dalje . me benzin harxhimi 2 litra ne ore .ndezja me celes ,I perdorur shume pake dhe eshte ne gjendje shume te mire. cmimi 350 euro. tel 0672671120 ju mirepresim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim