ipad 2 16 gb

Shitet nga: vlora 12 Maj 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Vlorë
i pad 2 i bardhe ne gjendje e shkelqyer 16 gb factory unlocked .. pa asnj gervishtje akull i ri ...me kase mbrojtese dhe karikues origjinal .... cmimi i padiskutueshem ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim