iPhone 5s

Shitet nga: Aldo 08 Dhj 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
iPhone 5s ne gje dhe te mir me disa shenja perdorimi vetem NDEROHET NUK SHITET me iPhone 6 dhe diferenc nga ana ime
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim