iPhone 5s - 16GB

Shitet nga: Niko 08 Nën 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 LEK

Komuna: Vlorë
Shes iPhone 5s , 16gb ne gjendje te shkelqyer , ekrani pa asnje gervishje gjithmone i mbajtur me qekse gjithashtu nga mbrapa. ndodhet 1 gervishje e vetme + kutine origjinale karikues dhe kufje !!! Factory Unlocked !!

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim