Samsung galaxy young

Shitet nga: samsung 12 Gsh 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vlorë
telefoni eshte ne gjendje te mire
eshte blere i ri ne dyqan
dhe i perdorur vetem prej meje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim