Samsung Galaxy Win Pro

Shitet nga: Erxhi 30 Nën 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Vlorë
Shes Samsung Galaxy Win Pro made in Dubai .... Celulari eshte perdor vetem 10-20 dit ... eshte ne gjendje te re dhe shum te mbajtur .... Xhamin e ka goxilla qe nese bie ne tok nuk thyhet dhe nuk merr gervishtje ......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim