Samsung Galaxy S2

Shitet nga: Ritvan 01 Qer 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Vlorë
Shes Samsung Galaxy S2
Ne kushte shume te mira pune , i mirembajtur dhe me parametra fantastik , i perdorur per rreth 2 muaj , pervec telefonit edhe nje kellef metalik anti gervishtjes :)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim