Nokia c7

Shitet nga: ejsi 11 Maj 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK   8 500 LEK

Komuna: Vlorë
nokia c7

ekrani 3.5 inch
kamera: paresore 8 MP
: dytesore VGA
video HD dhe fullHD
WIFI, GPS, linjat 2G dhe 3G
mban bateri per nje kohe te gjate
permban paketen Adobe Reader, Microsoft office, WEb TV, hap te gjitha llojet e video-ve
Per me shume informacion mund te shikoni dhe ne kete adrese: http://www.gsmarena.com/nokia_c7-3394.php

Me te shiten dhe kufjet sebashku me karikusin

Eshte perdorur per me pak se nje muaj
Te gjitha funksionojne sic duhet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim