Iphone 4s dhe iphon 4

Shitet nga: Dion 29 Tet 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

399 LEK

Komuna: Vlorë
4s iphon eshte i zi gjendje te mire iphon 4 i bardhe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim