Iphone 4

Shitet nga: besnik 03 Nën 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vlorë
iphone4 me qeske mbrojtese nga para.dhe jo funksional butoni i mesit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim