Galaxy s3

Shitet nga: jurgen 28 Nën 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Galaxy s3 blu e erret..4 muaj I perdorur...ekrani pa asnje gervishtje..me karikus dhe me dy mbrojtese..e nderroj me iphone 4s per arsye se me pelqejn me shum iphonet...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim