Asus google nexus 7 generation 2. modeli me i f..

Shitet nga: nexus 7 18 Gsh 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Vlorë
shes tablet asus nexus 7 modeli me i fundit i ardhur nga amerika perdorur vetem nje muaj dhe ne gjendje perfekte ne cmim perfshihen aksesoret nderim i mundshem me iphone ose galaxy bateri mban rreth 6 ore system android 4.4 camera mbrapa 5 mp. front camera 3 mp 2gb rami. 32gb memorie. shitet sa me urgjent
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim