Kamer Panasonic AG AC90 + accesore per video

Shitet nga: Genti 13 Jan 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 000 LEK

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Video kamera
Kamer Profesionale Panasonic ag-ac90A
te gjithe acessoret plus paketimin origjinal
2 bateri origjinale Panasonic CGA-D54
2 karikuesa Panasonic origjinale per baterite e kameres
Cante kamere Unomat PRO
Monopod manfrotto 679B + bazamenti me 3 kembe
Koke monopodi ose tripod FluidHead Manfrotto MVH500AH
Lente kendgjere per kameren raynox 0.7x
Led per kameren Aputure Bi-Color 5500k -3200k e rregullueshme sipas deshires
cante per LED-in
2 bateri Lithium per LED plus karikuesin
(led ka dhe opcionin per ta perdorur me bater AA)
2 karta SD Sandisk Ultra 64gb
4 Karta Sandisk Ultra 32GB
Portofol per kartat SD+CF
1 Compact Flash Card Sandisk Ultra 32GB per DSLR
8 bateri te rikarikueshme AA Panasonic Enelope pro plus karikuesin
(me te mirat ne qarkullim per Flash)

Te gjitha produktes e siperpermendura jane perdorur vetem 2 muaj.
monopodi, Fluidhead, lentja kendgjere dhe kamera kane dhe kutite e tyre origjinale
2000 Euro I DISKUTUESHEM Tel 0692156848 Genti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim