KAMERE SONY HDV 1000E dhe prozhektor

Shitet nga: Genti 29 Sht 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

85 000 LEK

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Video kamera
SONY HVR HD 1000E
kamera eshte ne gjendje shume te mire pune, ka te gervishur vetem rripin ku vendoset dora.
eshte prodhim Japonez. filmon kualitetin HD
bashke me kameren jane 2 bateri dhe karikuesi i kameres,
gjithashtu 1 prozhektor 160 led
mund te filmoj ne munges te drites dhe ne erresir te plot

e shes per arsye se jam duke e mbyllur kete pune

cmimi 85.000 leke te reja
cmimi i pa diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim