canon 600d + lente 28-135

Shitet nga: zake 18 Nën 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

520 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Fotoaparate
canon 600d + lente 28-135 se bashku me 2 bateri dhe karikues...aparati ka me pak se 10mij shkrepje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim