TOSHIBA E-STUDIO 161 NE GJENDJE SHUME TE MIRE

Shitet nga: inter 25 Krr 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Vlorë
Pajisja eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte Bardhe e zi.Kapaciteti i kopjeve me nje mbushje shkon deri ne 10000 me garanci.

eshte printer fotokopje dhe scaner.Cmimi 200 euro me gjithe mobiljen qe shihni ne foto.

Eshte format A3 A4 Etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim