Shitet Printer HP

Shitet nga: Endri 17 Nën 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 LEK

Komuna: Vlorë
Shitet printer 3n1
Me ngjyra dhe bardh e zi
Funksionet : fotokopje, skanim , printim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim