Sharp AR 160/5316 Drum

Shitet nga: Service &TonerTaxi 29 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 LEK

Komuna: Vlorë
Drum Sharp AR 160.Cilesi e larte(deri ne 75000 kopje).
Kompatibel me :

1.Sharp AR 160
2.Sharp AR 161
3.Sharp AR 162
4.Sharp AR 163
5.Sharp AR 164
6.Sharp AR 200
7.Sharp AR 201
8.Sharp AR 205
9.Sharp AR 206
10.Sharp AR 207
11.Sharp AR 5316
12.Sharp ARF 201
13.Sharp DM 2000
14.Sharp DM 2010
15.Sharp DM 2015

Gjithashtu disponojme pjesen me te madhe te pjesëve te fotokopjeve dhe printerave.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim