RAM DDR2 2Gb 800 DIMM

Shitet nga: Servis 21 Sht 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Servis Kompjuterik :

Formatim
Skanim
Pjes per Kompjuter dhe Laptop
Faleminderit !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim