Kompjuterë Pc

Shitet nga: rrron 06 Nën 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Vlorë
komjuter desktop
procesor 3.2 ghz
vnvidia ,256 mb video card
RAM 748 mb,HDD 120 gb
ne gjendje shum te mire dhe shum funksional
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim