Karte grafike sapphire radeon HD 7850 Dual-X OC ..

Shitet nga: Frenki 13 Tet 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vlorë
karta eshte perdorur shume pak koh dhe eshte ne gjendje perfekte... mund te luash cdo loj te kohes te sotme ne full hd mbi 60 fps ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim