Kart memorie dhe usb

Shitet nga: eneo 02 Shk 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
kart memoriet dhe usb jan shum te mira te reja te ardhura nga gjermania me cmime te arsyeshme
kart memorie 8 giga :1000 lek
kart memorie 16 giga:1800 lek
kart memorie 32 giga 2500 lek
usb 32 giga :2000 lek
te interesuarit te kontaktojn ne emailin : enearesulaj@yahoo.com
profukti gjendet ne vlor
mund tua dergojm me post kudo qe te jeni (brenda shqiperise )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim