Hardisk sata 160gb dhe 250gb

Shitet nga: desktop 17 Sht 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Vlorë
hardisk sata 160gb dhe 250gb te perdorur

160gb 30000

250gb 40000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim