Asus TV Card

Shitet nga: asus 21 Qer 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Vlorë
kart e brendshme TV-je ASUS per kompjuter , e ardhur nga franca e bler 70 euro me te gjitha aksesoret dhe kutin origjinale te saj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim