Fonbib per orkester

Shitet nga: ar_bendj 19 Sht 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Të tjera
shitet nje foni mr 3243 bne gjendje te mire dbhe me 24 hyrje 4 panele per miksim 12 dalje boksesh mundesia per te futur dhe te tjera paisje ne te shitet per motive familiare
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim