Sony system wi fi xb6k shitet

Shitet nga: altin 17 Qer 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet sony 5cd player me 2 kaseta FM AM TUNER 1400 PMPO : ME KARAOKE FUNKSION ;MULTI FUNKSION EFEKT SUPER WOFER ME PULT KOMANDE SI I RI : DJ FUNKSION .me dy bokse te medhenj
CMIMI 200MIJE LEK 0692290314
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim