Sistem audio video per makina

Shitet nga: ronaldo 12 Gsh 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
norauto sound 300 bt...eshte ne kuti..i pavene ne pune asnjeher ...kart memorje,usb,tv....dhe 1 sistem soun te fuqishem...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim