Pajisje muzike per makin

Shitet nga: arbi 28 Gsh 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
pajisjet jan te tera te markes kenwood
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim