Ps3 me 1 leve me kabell dhe 1 loje

Shitet nga: Henri 31 Gsh 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Vlorë
Eshte shume pak i perdorur dhe ka 1 leve dhe 1 loje Gran Turismo Platinum Edition.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim