Play station 2

Shitet nga: Eno 08 Dhj 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vlorë
Shes play station 2 Sony ne gjendje Te perkryer me 3 telekomanda njera prej tyre me wesb dhe 5 dvd me lojra shitet ose nderrohet me 1pc Te interesuarit Te kontaktojen ne0696821781 cemimi 100 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim