Laptop Olivetti i bardhe Core i3

Shitet nga: Levis 23 Gsh 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

265 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Laptop Olivetti:
I bardhe me te zeze, mund ta shihni ne foto.
Intel Core i3 2.13 GHz
Os 32 bit Windows &
300 Giga Hard Disk
Rez: 1366x768
Laptopi eshte shume i shpejte dhe i mirembajtur.
Ideal per pune.

Dergoni sms ne nr e telefonit ose ne adresen e emailit.
Cmimi 265 Euro I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim