Apple MacBook Pro 15.4" intel core i7 2.3GHZ 8GB..

Shitet nga: Olsen 01 Krr 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

720 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Apple MacBook Pro 15.4"
Processor intel core i7 2.3 GHZ
RAM memory 8GB (2slotx4gb)
Graphics intel hd graphics 4000 1024MB
Resolution 1680x1050
HDD serial sata 500GB
Software OS X 10.9.1
Eshte ne gjemdje perfekte dhe nuk ka shenja perdorimi apo gervishtje.
Ka karikuesin origjinal dhe cante.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim